Sharon Stone-t háromszor is megérintette a halál szele, retteg a jövőtől

Mindent túlélt
Most a The Sun című brit lap idézte a gyönyörű színésznőt, aki elmondta, életében háromszor élt át halálközeli élményt. "Tizennégy évesen beleakadtam egy szárítókötélbe, ami feltépte a nyakam. 2001-ben a sztrókot éltem túl, és egyszer a villám is belém csapott, nem tudom, mi vár még rám" - fogalmazott az Elemi ösztön hajdani Catherine Tramellje. Stone félig viccesen így folytatta: "Vajon hogy fogok meghalni következő alkalommal? Biztos valami nagyon drámai, egyúttal őrült módon."
























