Szívszorító, amit Selmeczi Roland özvegye mondott a gyerekeikről

Borzasztó tragédia, hogy a gyerekek az apjuk nélkül nőnek fel
Selmeczi Roland özvegye szerint a gyerekek, Gergely és Dorottya az apjára ütött, tehetségesek, mégsem a színházban képzelik el a jövőjüket. Hozzátette, édesanyaként mindent megtett azért, hogy fia és lánya boldog gyerekként nőjön fel.
"Az, hogy a vér szerinti apjuk nélkül kell felnőniük a gyerekeknek, borzasztó tragédia. Remélem, amit meg lehetett tenni azért, hogy a körülményekhez képest vidám legyen a gyermekkoruk, megtettem. Nem volt könnyű időszak. Máig kint vannak a képei a falon, van egy csomó videónk, amit szívesen néznek a srácok, és minden héten előkerül egy apás sztori vagy poén" - mondta Melinda.
Bármikor leállhat a szíve.
























