Ördög Nóri egy gólya büszke tulajdonosa lett

Ördög Nóri imádja az állatokat, így nem meglepő, hogy ő maga is szavazott egy versenyén, melyen a legnépszerűbb hazai állatot keresték. Büszke anyukaként természetesen mesélt kislánya és kutyájuk kapcsolatáról is.
"Örülök, hogy végül Margit gólya nyerte meg a versenyt"
Bár a csinos anyuka Icára, a mangalicára adta le voksát, egyáltalán nem bánja, hogy végül a szavazatok nagy részét Margit gólya kapta, sőt méltónak tartja a hazánk legnépszerűbb állata díjra.
Nyomj itt egy nagy
Tetszik-et és gyere
máskor is!
"Mici számára most nyílik ki a világ"
„Van egy magyar vizslánk, Pityu, akivel együtt élünk, és szerencsére imádják egymást. Mici számára most nyílik ki a világ: most kezdi felfedezni, hogy ott egy négylábú, szőrös valami, amit nagyon szeretne megfogni, megdögönyözni. A napokban találkoztam egy barátnőmmel, az ő másfél éves kisgyermeke már most imádja az állatkertet, úgyhogy nekünk sem kell túl sokat várnunk.”
A hazai állatvilág népszerűsítését tűzte ki célul a Spar, amikor megjelentette legújabb matricásalbumát, Magyarország címmel. Az gyűjtőakció ugyan befejeződött, de minden értékesített matricacsomag árából 1 forintot a Budapesti Állatkertért közhasznú szervezetnek ajánlottak fel, melynek eredményeként 3 millió forint gyűlt össze. Ennek örömére szavazást indítottak a Facebook-on, melyben arról dönthetett a közönség, hogy melyik állatot fogadja örökbe a vállalat. Végül Margit, a gólya kapta meg a szavazatok több mint felét, a hivatalos örökbefogadási ceremónián pedig Ördög Nóri is részt vett.
























