A Nagy Ő: ezt mondta Kiara Lord édesanyja, amikor a lánya belevágott a felnőtt filmezésbe

A Nagy Ő már önmagában is erős érzelmi hullámvasút, de Kiara megjelenése olyan intenzitást hozott, amely még a rutinos nézőket is meglepte
Sokan izgalmasnak tartják Kiara jelenlétét, mert olyan karaktert hoz a műsorba, aki nem fél kezdeményezni, nem fél kimondani, amit gondol, és nem fél küzdeni azért, amit szeretne. Mások viszont éppen ezt a rámenősséget érzik túlzónak, és úgy vélik, Kiara túlságosan domináns szerepet vállal.
A feszültség a többi versenyző között is érezhető mivel Kiara lépései olykor konfliktusokat váltottak ki. Viszont a szenvedélyes csók megtörtént Kiara és Stohl András között, utóbbi pedig ezt abszolút nem bánta.
Kiara nyíltan vállalja a múltját, amely miatt sok előítélettel kellett szembenéznie. A Nagy Ő-ben azonban éppen az a különleges, hogy Kiara nem menekül előle, hanem természetes módon beszél róla. Nem olyan rég Liptai Claudia is megtudta, hogy Kiara mivel foglalkozik.
Azonban mit szóltak ehhez A Nagy Ő szereplőjének szülei anno? Kiara régebben Lakatos Leventének adott interjút, amiben erről is beszélt. Kiderült, hogy édesanyja támogatta a lányát, olyannyira, hogy még az „állásinterjúra” is elkísérte. „Ha úgy érzed, hogy te ezt bírod, akkor csináld” – emlékezett vissza Kiara az édesanyja szavaira. Az édesapja viszont közel sem fogadta ilyen higgadtan a hírt, értetlenül állt a kialakult helyzet előtt. Ám utána már ő sem csinált a lánya munkájából nagy ügyet.
























