Komoly műtéten esett át Király Linda - Őszintén beszélt fogyásáról

Komoly operáció
Az énekesnő őszintén mesélt a Nőcomment felvételén a nézőknek az elmúlt hónapok nehézségeiről, és bár nagyon sokat változott az élete az utóbbi időkben, még mindig nem érzi úgy, hogy révbe ért." Hosszú út volt ez idáig. Hét éve folyamatosan küzdök a kilókkal, de úgy érzem, most jó útra tértem. Sok segítséget kaptam, gyógyszeres kezeléseket is, és volt egy sleeve műtétem, ami azért volt különleges, mert egy olyan részét távolították el a gyomornak, ami által le tudott nyugodni a hormonrendszerem és van eredménye a munkámnak. Heti ötször - hatszor edzek, diétázom, jógázom és egyszerűen jól érzem magam a bőrömben" - áradozott a Nőcomment vasárnapi adásának felvételén Király Linda, aki elárulta azt is, hány kilótól szeretne még megszabadulni az elkövetkező hónapokban.
























