Kábítószer miatt vizsgálták át Árpa Attila otthonát

Mindent átkutatattak
A színész elmondta , hogy bár a rend őrei sokáig ott tartózkodtak, nagyon kulturáltak és rendesek voltak.
"Mindent átnéztek, a hűtőmet, a kukámat, de még az autómat is, sőt, azt is megkérdezték, van-e más ingatlanom. Természetesen nem találtak nálam semmit, mondjuk egy doboz fájdalomcsillapítót lefoglaltak. Nem őrizgetek otthon drogot, nem vagyok díler, nem adok el senkinek. Bár azt nem tagadom, hogy a múltban kipróbáltam a kábítószert, de az nagyon régen volt, és teljes mértékben az én magánügyem"
- fogalmazott az Argó rendezője.


























