"Soha nem léptem meg" - Détár Enikő szakítani akart Rékasival?

Détár Enikő: "Nem lettem férfigyülőlő"
Détár Enikő az interjúban elárulta, ő abban hisz, ha egy férfi és egy nő összeköti az életét, akkor meg kell próbálniuk együtt maradni. Ha azonban az eltávolodás visszafordíthatatlan, muszáj elengedni egymást.
"Nem lettem férfigyülőlő attól, hogy elváltam. Nekem anyukám volt a követendő példa. Mondjuk ő megözvegyült, ami a szakemberek szerint eggyel egyszerűbb, mint amikor valaki elválik. Persze az éremnek van egy másik oldala is. Nem biztos, hogy mindig egy férfi lép ki a kapcsolatból, a nőknél is létezik kapuzárási pánik" - mondta a művésznő.
























