Balázs Péter nagy bejelentést tett: Csak így vállalta a színházigazgatói posztot

Újabb szezon
A Bors információi szerint Balázs Péter nemrég újra elvállalta az igazgatói posztot, ám a hagyományos négy esztendő helyett csak két évre bólintott rá a feladatra. "Csak két évre vállaltam ezt, utána jöjjenek a fiatalok. A korom miatt magam kértem, hogy csak két évre írják ki a pályázatot, mert a színházigazgatás teljes embert kíván. Az a tizenkét év, amit itt töltöttem, leírhatatlan siker a számomra. Addig viszont, amíg itt vagyok, irdatlan munkában vagyunk" – mondta a Borsnak Balázs Péter, aki a direktori pozíció mellett rendszeresen rendez is.
Imádja a munkáját
A színművész közel a nyolcvanhoz sem csügged, munkakedve fáradhatatlan és meggyőződése, hogy amíg csak lehet, kihasználja idejét, és lelkesen dolgozik imádott teátrumában. "Persze, itt van a mindennapjaimban az öregedés és az elmúlás gondolata is, de a pályázatom mottója is az volt: Akárhol tartasz az életben, a munka javarésze hátra van!" - mondta Balázs Péter, aki reméli, még láthatja a színházat felújítva is. Véglegesen nem akar visszavonulni, de szeretne lazítani egy kicsit, a családjával tölteni az idejét.
A színész ismét ágynak esett.




























