E-mailt írt a szabadságon lévő kollégának, nem tette zsebre a választ

Más is próbálkozott vele
Az egyik felhasználó írja, hogy ő is állított már be hasonló szövegű auto replyt, őt majdnem kirúgták érte. Mások azon háborognak, hogy a levélben nem volt megírva, mégis kit kell felkeresni, amíg ő szabadságon van, valaki pedig biztos benne, hogy ilyen levelet is "csak 50-60 közötti ember írhat".
Van, aki a levél stílusán akadt ki, szerinte ilyet tipikusan azok írnak, akik sokkal viccesebbnek gondolják magukat, mint amilyenek valójában. Körülbelül egy ember kelt a védelmére, aki szerint legalább látszik, hogy a férfi "pozitív hozzáállású".
Az anyuka teljesen kiborult.
























