Kínos titkot kotyogott ki a tanú a násznépnek: a dühöngő vőlegény azonnal felpattant a helyéről, és olyasmit tett, amire nincsenek szavak

Az esküvői beszédek mosolyt csalnak a hallgatóság arcára, vagy épp könnyeket a szemükbe. Az viszont csak nagyon ritkán fordul elő, hogy bármely jelenlévőből heves indulatokat csalnának elő.
Elpattant a cérna az ifjú férjnél
Bár az esküvői beszédek általában a legordasabb közhelyeket vonultatják fel, rendszerint mégis erőteljes hatást gyakorolnak a násznépre. Könnyeket csalnak a szemükbe, vagy épp mosolyt az arcukra - ami nem feltétlenül az adott beszéd magas színvonalának, különös "megmunkáltságának", hanem inkább a helyzet különlegességének szól. Na jó, de mi történik akkor, ha egy humorosnak, szórakoztatónak szánt esküvői beszéd "célt téveszt", és a megszokott érzelmek helyett parázs indulatokat csal elő valamelyik résztvevőből? Létezhet ennél kínosabb szituáció egy lakodalomban?
Nos, aligha. Márpedig a Mirror cikke szerint egy vőfély olyan egyedi beszédet kockáztatott meg az esküvőn, melynek "hangulatfelelőse" volt, hogy azzal rögvest magára haragította a vőlegényt. A férfi szabályos dührohamot kapott, a lakodalom pedig hatalmas botrányba fulladt.
De miért nem tudott lakatot tenni a szájára a vőfény, s mi volt az a mondat, ami miatt elpattant a cérna az ifjú férjnél? A cikk folytatásából ez is kiderül: lapozz tovább!
