Eldobod az agyad - Ez a legdurvább összeesküvés-elmélet a koronavírusról

Bekeményít a Twitter
Az igazán durva az, hogy több országban már el is kezdték rongálni az 5G-adótornyokat a technológia vehemens ellenzői, írta meg a Business Insider. Kérdéses persze, hogy mennyiben áll-e mögött technológiaellenes szkepticizmus, s mennyiben motiválták az akciókat a koronavírussal kapcsolatos konteók. A Twitter mindenesetre nemes és fontos kezdeményezésbe fogott, hogy meggátolja az 5G-s összeesküvéselmélet szabad áramlását: a közösségi oldal elkezdte megjelölni azokat a bejegyzéseket, amelyek hamis információkat közvetítenek a technológia és a Covid-19 állítólagos kapcsolatáról.
























