Sóvárgás az exed után: ha ezeket a tüneteket véled felfedezni magadon, még mindig nem léptél túl rajta

A romantikus kapcsolatok sajnos nem mindig végződnek happy enddel. Ha az alábbi jeleket tapasztalod magadon, még nem vagy kész a továbblépésre.
A lezáratlan múltnak fizikai és lelki jelei is lehetnek
Egy szakítás mindig fájdalmas, hiszen a korábbi boldog pillanatok a semmibe vesznek, helyüket pedig átveszik a magányos, csendes mindennapok. Vannak, akik annak ellenére, hogy a szívük csak úgy sajog a fájdalomtól, néhány hét vagy hónap alatt túlteszik magukat a szakításon, újra visszatalálnak önmagukhoz, és hagyják, hogy a múlt sebeit az idő begyógyítsa, vagyis belevetik magukat a jövőbe, és új célokat keresnek. Ezzel szemben sokan sajnos nem tudnak túllépni volt párkapcsolatukon, és annak ellenére, hogy elszakadtak volt kedvesüktől, folyamatosan régi álmaikat, szerelmüket és korábbi életüket keresik mindig, mindenhol, mindenkiben. Függetlenül attól, hogy a szakítás miért történt, vannak bizonyos jelek, amik arra utalnak, hogy még mindig erőteljesen kötődsz az exedhez, és nem tudsz elszakadni tőle, sőt, egyenesen sóvárogsz utána.
Galériánkból megtudhatod, melyek ezek az árulkodó jelek!
Leadfotó:123rf.com
































