25 évesen is gyermektestben él egy lengyel férfi - Szörnyű oka van

Fájdalmai vannak
Tomasznál 7 éves korában állapították meg a ritka betegséget, kezdetben rengeteget hányt és rettenetesen fájt a gyomra és a végtagjai is. A fájdalmak mellett lelki sebeket is kapott, osztálytársai folyamatosan csúfolták soványsága miatt. Az orvosok először mentális problémára gondoltak, később azonban világossá vált, hogy Fábry-szindrómája van. A fiúról a The Sun számolt be, miután szívszaggató videót forgattak róla, melyben elmondja hogyan él.


























