A Redditen többen próbáltak értékelhető tanáccsal szolgálni. Sokan azt javasolták a lánynak, hogy próbáljon meg türelmes és kedves lenni a barátjához, aki ezek szerint még gyászol. "Abból ítélve, amit megosztottál, a pasid nem rossz ember, csak hozott egy rossz döntést gyászában. Egyáltalán nem ok szakításra. Úgy tűnik, ezen kívül minden megvan benne, amit szeretsz, kár lenne eldobni a kapcsolatot emiatt" - fogalmaztak a portálon a többiek.
6/7
Fotó: Pinterest
Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön