Évekig anorexiával küzdött, most kétszer akkora súllyal bombázó lett

Időben jött az elhatározás
A fiatal lány mélypontja az volt, amikor alig 32 kilogrammot mutatott alatta a mérleg. Egy idő után a családja bizalmát is elvesztette, édesanyja pedig minden mozdulatát figyelte. Először nem is igazán maga miatt akart változtatni, inkább a szeretteinek akart bizonyítani. Idővel elkezdte élvezni a mozgást és egészségesen evett.
6 év képekben: szerencsére ma már nyoma sincs az anorexiának. Amandából egy gyönyörű 18 éves lány lett, aki megküzdött démonaival.
Leadfotó: instagram.com/amandakristiansen_
Forrás: DailyMail
Sokkoló fotót osztott meg követőivel.




























