Mire jó egy faláda? Varázsolj bútort belőle!

A kreatívabbak rengeteg lehetőséget láthatnak egy faládában és tudják, hogy valódi kincs van birtokukban, hisz számos lehetőség rejlik egy másnak csak kacatnak tűnő tárgyban. Lássunk pár stílusos megoldást, hogy miként lehet újrahasznosítani ezt a tárgyat!

Tálca

Az egyik legegyszerűbb felhasználás, ha egy mutatós kis tálcát készítünk belőle. Ha jó állapotban van a láda, akkor csak a felső részt kell kicsit megbontanunk, hogy tálcaformája legyen, míg a rosszabb állapotban lévő daraboknál nem árt egy kis csiszolás vagy festés sem.

Növénytartó

Kültéren és a lakáson belül is mutatós lehet a növények tárolójaként egy ilyen faláda. Kint remek megoldás lehet ágyások, veteményesek tárolására, főként a fűszernövényeket érdemes így tárolni, sőt nagy előnye az ilyen dobozoknak, hogy hatalmas vihar esetén könnyen menekíthetőek, míg nap közben mindig a napfényre cipelhetjük őket. Beltéren pedig egyfajta kaspóként is funkcionálhat egy ilyen doboz.

Előszoba

Költségtakarékos megoldás lehet, ha ilyen ládákból dobjuk össze egy szoba bútorzatát, például pár doboz festék és néhány láda akár egy komplett előszobát is kitesz. Kint és bent is készíthetünk ezekből a régi kacatokból polcot.

Hálószoba

Ha rengeteg díszpárnánk és ágytakarónk is van, akkor ezentúl nem kell a földre szórnunk ezeket, amikor lefekvéshez készülődünk, hisz egy csinos kis ládába is tehetjük őket a rendezettebb összképért. Jópofa megoldás lehet, hogy éjjeliszekrényként is bevetjük a régi gyümölcstárolót.

Oldalak

Lifestyle
Egyetlen dologra érdemes fókuszálnod, amiből rögtön leszűrhető, ha a beszélgetőpartnered épp megpróbál átverni téged.
Utazás
Home&Design
Végre egy ház, amit tényleg bárhova magaddal vihetsz, felépítése ugyanis csupán 6 órába telik. A belső tereitől pedig egyenesen padlót fogsz.