Történelmet ír Obama, Bush és Clinton - hihetetlen, mire vállalkoznak

Borzasztó állapotok
Az adatok már most rosszabbak, mint bármikor előtte. Szerdán volt a legtöbb haláleset, a COVID kezdete óta, ami kétszer annyi, mint az első hullám csúcspontján, és még mindig hihetetlen magasságokban van a kórházi kezelésre szorulók száma is. Sajnos, a végét még nem látni, a helyzet romlása várható. "December, január és február kemény lesz, az ország közegészségügyi történetének legnehezebb hónapjai jönnek" - mondta Robert Redfield virológus. A tragikus helyzet miatt a korábbi amerikai elnökök fontos lépésre szánták el magukat.


























