Élvezem az életet!

Bementem egy pékségbe kis apró csokival töltött párnácskákért (az egyik kedvencem). A boltban szólt a rádió, épp egy mostani sláger “ragyog a szívem, mint a nap, sohasem voltam boldogabb…”. Na, persze, azonnal dúdolni kezdtem, miközben kiszolgált a hölgy.
Élvezni a zenét, élvezni az életet
Ahogy megkaptam a kis papírzacskóba csomagolt elemózsiát, fizettem és a hölgy jól megnézett magának, elmosolyodott, majd megszólalt:
- Milyen jó látni, hogy valaki így élvezi a zenét…
- Igen, élvezem a zenét. De talán pontosabb, hogy az életet! Élvezem az életet! Viszlát!
























