Majd boldog leszek, ha...

Általában mindig olyan dolgoktól tesszük függővé az elégedettségünket, amelyek valahol a távoli jövőben délibáboznak. Mint a Bermuda-hétfő. Te mondogattad már ezeket a hárító mondatokat magadnak?
Te mikor leszel boldog?
- Ha lefogyok 5 kilót, akkor MAJD boldog leszek.
- Ha több pénzt keresek, akkor MAJD elégedett leszek.
- Ha jobb kocsim lesz, akkor MAJD jól fogom érezni magam.
- Ha piros hó esik, akkor majd változtatok, ha változást akarok.
- Ha...akkor majd minden oké lesz.
Valójában minden egyes sikeres szakasz végeztével, mintha egyre távolabb kerülne a célszalag, amit át kellene szakítanunk, hogy MAJD boldogok és elégedettek lehessünk. De mit kell tenni, meddig kell menni a MAJDért? A Bermuda-háromszögig?
.jpg)
Oszd meg a mai képüzenetet, hátha valaki másnak is tartogat fontos gondolatot!
Ha olvasnál még ilyen gondolatébresztőt a reggeli kávéd mellé, kattints ide a tegnapi gondolatért!




























