A Bódi tesók nagyot csalódtak a Nagy Duett zsűrijében: "Nem fogunk jópofizni és eltűrni, hogy bántsanak minket!"

Tegnap este elstartolt a TV2-n A Nagy Duett 8. évada, ám az első adás cseppet sem bizonyult visszafogottnak: látványos győzelem, megosztó produkciók és kíméletlen zsűrikritikák gondoskodtak arról, hogy már az évadnyitó is bőven tartogasson beszédtémát a nézők számára.
"Meg fogjuk védeni magunkat!"
A tavalyi visszatérő évad sikere után ismét elrajtolt a TV2 népszerű showműsora, A Nagy Duett Liptai Claudia és Tilla műsorvezetésével. A nyolcadik évadban 9 páros és egy trió robbantotta be az első élő show-t. A hírességek sokszínű produkciókkal próbálták levenni a lábukról a nézőket és az ideiglenesen öttagúvá bővülő zsűrit. Az ítészek - Lékai-Kiss Ramóna, Stohl András, Kasza Tibi és Horváth Tamás - között ugyanis helyet foglalt a 2000-es évek egyik televíziós híressége, a Betty, a csúnya lány főszereplője: Ana Maria Orozco is. Az est egyik fénypontját Gesztesi Panka és Kovács Áron produkciója jelentette: a Runaway Baby energikus előadásában ragyogtatták meg tehetségüket, amellyel magabiztosan kiérdemelték az első adás győztese címet is. A színpadot Galambos Lajcsi és Stana Alexandra perzselő hangulatú flamencója forrósította fel: a Gipsy Kings legendás slágerének, a Volare magyar nyelvű változatával szó szerint felszántották a színpadot. A szenvedély azonban ezúttal nem bizonyult elegendőnek a továbbjutáshoz: a nézői szavazatok alapján ők búcsúztak elsőként a műsortól. Az este egyik legmegosztóbb pillanatát a Bódi tesók és Péterffy Lili Lelle közös produkciója szolgáltatta: a fiúk ezúttal egyetlen hangot sem találtak el, amit a zsűri sem hagyott szó nélkül. A kritikák kíméletlenek voltak, a zsűritől az este legalacsonyabb pontszámát zsebelték be, ám a nézői szavazatoknak köszönhetően megmenekültek a kieséstől, így a következő héten is folytathatják a versenyt. A műsor végén Lili és a Bódi tesók csalódottan nyilatkoztak a Femcafe-nak: "Ez a műsor nem arról szól, hogy mindenki tökéletesen énekeljen, hanem, hogy mindenki saját magához képest hogyan fejlődik hétről-hétre. Nagyon szomorúak vagyunk, és nem szeretnénk a zsűri véleményére reagálni, szidják nyugodtan a produkciónkat, tény, hogy nem volt jó, viszont az amikor már átmennek személyeskedésbe az nem minősül szakmai véleménynek. Ha nem tetszik nekik, hogy mi megvédjük magunkat, akkor ne szóljanak be! Mi nem fogunk jópofizni nekik, és eltűrni azt, hogy minket bántsanak végig! Saját magunkhoz képest kihoztuk a maximumot a produkcióból, aztán majd hétről-hétre belefogjuk rakni azt a munkát, hogy mindenki láthassa, hogy mi képesek vagyunk fejlődni, de mindezt úgy fogjuk megtenni, hogy közben hűek maradunk önmagunkhoz."
A Bódi Tesókkal és Péterfy Lili Lellével készült teljes interjút a videóra kattintva tekintheted meg:
Lead kép: TV2




























