A férj éppen a szeretőjével heverészett a franciaágyban, amikor hirtelen meglátta, hogy minden mozdulatukat rögzíti egy kamera

A nős férfi kibérelt egy szállodai szobát, hogy titkos szerelmével elvonuljanak kicsit a világ kíváncsi szeme elől. Fogalma sem volt róla, hogy bosszúszomjas felesége már egy lépéssel előtte jár.
Ez aztán a furmányos bosszú!
Nagy kérdés, hogy vajon egy lebukással végződő megcsalás után érdemes-e még lépéseket tenni a házasság megmentése érdekében, vagy bölcsebb megoldás, ha a felek külön utakon folytatják az életüket. A házasságtörés - morális értelemben - a világ minden táján súlyos bűnnek számít, de léteznek olyan kultúrák, ahol a buja örömöket idegen hálószobában hajszoló házasfeleket súlyos társadalmi megbélyegzés is sújtja.
A The Sun számolt be róla, hogy egy, az indiai Jaipurban élő nő a sors különös játékának köszönhetően tudta meg, hogy rendőrként dolgozó férje a háta mögött szeretőt tart. A megalázott feleség először dührohamot kapott, majd szépen lassan lecsillapodott, és eltökélte, hogy megleckézteti csapodár szerelmét.
Mindenképpen szerette volna, ha az erkölcstelen férfit látványos körülmények között érik tetten, hogy aztán örökké a helyi közösség megvetése kísérje. Meg is fogant a fejében a tökéletes terv: rájött, hogy a férfi - a másik nővel együtt - kibérelt egy szállodai szobát, és természetesen nem azért, hogy sakkozzanak.
A fondorlatos feleség semmit sem bízott a véletlenre: szövetkezett néhány férfival, akik rendőri egyenruhába bújva felsorakoztak a hotelszoba előtt.
Amikor a nő jelt adott alkalmi segítőinek, hihetetlen dolog történt. Kíváncsi vagy a további részletekre? Akkor lapozz a galériára, a cikk még nem ért véget!






























