Sztárok

Gigászi bírságot kapott a TV2 egy népszerű műsor miatt – ez volt vele a gond

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa hatalmas bírságot szabott ki a TV2-re.

Jóval több 15 milliónál az összeg

A Megasztár legutóbbi, vagyis a 8. évadát Lengyel Johanna nyerte meg, aki a döntőben rendkívül erős teljesítményt nyújtott, és a zsűri, valamint a nézők támogatását is elnyerte. A fináléban többek között Ádám Attilával és PYFU‑val mérkőzött meg, de a szavazatok végül őt tették aranyérmessé!

A döntő körüli médiafigyelem is azt mutatta, hogy Johanna szereplése sokakat megérintett, és a sajtó is kiemelte, hogy magabiztos, érzelmes és technikailag is erős produkciókkal jutott el idáig.

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

A nézői reakciók alapvetően pozitívak voltak: sokan úgy érezték, hogy egy olyan versenyző nyert, aki valóban megérdemelte, és aki képes lehet hosszú távon is jelen maradni a magyar zenei életben.

Egy ilyen műsor esetében mindig vannak olyanok, akik más versenyzőt láttak volna szívesen a dobogó tetején, vagy akik szerint a zsűri döntései nem voltak mindig következetesek. A Megasztár történetében ez nem új jelenség: a tehetségkutatók sajátossága, hogy a közönség érzelmileg kötődik a versenyzőkhöz, és ha kedvencük kiesik, az könnyen csalódást szül. Mégis, a legtöbb visszajelzés azt mutatta, hogy Johanna győzelme széles körben elfogadott volt, és a műsor készítői is elégedetten nyilatkoztak a finálé sikeréről.

Azonban a TV2 kemény büntetést kapott a Megasztár miatt, de mi volt a gond, azt egy gyors lapozás után megtudod!

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Scarlett Johansson és Colin Jost kapcsolata Hollywood egyik legstabilabb szerelmi történetévé vált: a sztárpár nyolc év után is láthatóan rajong egymásért.
Egészség
A krémes és laktató smoothie-k szinte elképzelhetetlenek banán nélkül, ám egy friss kutatás szerint ez a gyümölcskombináció teljesen tönkreteszi az italunk egészségügyi értékét.
Sztárok
Jennifer Ehle neve összeforrt Elizabeth Bennet karakterével, de a Büszkeség és balítélet egykori sztárja ma már egészen másképp fest, mint a ’90-es évek közepén.
Sztárok
Sally Field 79 évesen is ragyogó jelenség – a Forrest Gump egykori sztárja ma is lenyűgözően néz ki.
Lifestyle
A legtöbben a cukrot és a sót tartják a modern táplálkozás legnagyobb ellenségének. A szakértők szerint azonban van egy másik tényező, amely sokkal alattomosabban jelenhet meg a mindennapjainkban.
Fashion&Beauty
A szaténnadrág idén már nemcsak nyári kedvenc, hanem az ősz egyik legstílusosabb alapdarabja is lesz. Elegáns, kényelmes és sokoldalú, de egyáltalán nem mindegy, milyen cipőt választasz hozzá. A...