Árpa Attila elárulta: súlyos beteg édesanyja miatt vállalta el a szereplést a Nagy Ő-ben

A színész-műsorvezető édesanyjának két stroke-ja után rehabilitációra volt szüksége, de mivel külföldi állampolgár, Budapesten mindez rendkívül sok pénzbe került. Árpa Attila csak egyetlen kiutat látott a szívszorító helyzetből: elvállalta a Nagy Ő című reality főszerepét.
Nem szégyelli, hogy csak a pénz miatt bólintott rá a lehetőségre
Árpa Attila 2022-ben vállalta el a TV2 nagymúltú reality-je, a Nagy Ő főszerepét, de már tavaly is egyértelművé tette, hogy nem a szerelmet kereste a műsorban. "Amikor jött a felkérés a TV2-től, hogy lehetnék én A Nagy Ő, akkor egyrészt valóban szakításban voltam azzal a nővel, aki ma már a feleségem; egyrészt nem nagyon volt más ajánlat az asztalon; másrészt – és most jön a lényeg – édesanyámnak akkor volt két sztrókja. Mivel német állampolgár, nincs magyar TB-je, és igen, tény és való, hogy elkezdtem megijedni attól, milyen számla vár rám hat hónap szanatórium és rehabilitáció után" - mondta 2025 novemberében, az Útközben elmeséled című műsor vendégeként.
Árpa most a HOT! magazinnak vallott ugyanerről a témáról, méghozzá a tőle megszokott kérlelhetetlen őszinteséggel és nyíltsággal. "Az édesanyám sztrókot kapott, amit az orvosok nem vettek észre. Aztán jött a második sztrók. Édesanyám német állampolgár, emiatt az európai biztosítás a sürgősségi ellátást fedezi, de a szükséges, több hónapos rehabilitációt nem. Visszaszállíthattuk volna őt Münchenbe, de akkor teljesen egyedül marad, hiszen a családja, a barátai és én is Budapesten vagyunk. Ekkor jött a képbe a magán-egészségügyi ellátás, de több kérdés is felmerült" - fogalmazott a celebritás.
A híresség egyáltalán nem szégyelli, hogy a pénzért vállalta el a szereplést a TV2 közkedvelt műsorában, ugyanakkor hozzátette: az emberek többsége szerinte túlbecsüli, hogy egy színész vagy bármilyen más médiaszereplő számára mennyire vastagon hozhat a konyhára egy-egy ilyen produkció.
Lapozz, a cikk rögtön folytatódik!

























