Sztárok

Havas Henrik el van zárva a külvilágtól az árvíz miatt

Rengeteg sztárt érint az árvíz, és mennek a súlyos történések. Havas Henrik is el lesz zárva a külvilágtól pár napig, míg Varga Viktort nem akarták hazaengedni.

Utóbbi kenuval ment el a Sztárboxos edzésére

Az ország a helyzet komolysága ellenére is biztonságban van, sem eszközben, sem élőerőhiányban nem szenved az árvíz elleni védekezésben - jelentette ki Orbán Viktor a csütörtöki sajtótájékoztatón.

Hozzátette, hogy növelni kellett az árvízvédelmi készültség alá vont területek hosszát és beszámolt arról is, lassú apadásra kell számítani a Dunán, de továbbra sem várható csapadék a folyó ausztriai szakaszán a következő egy hétben, ami ugyebár roppant jó hír. Tehát az időjárás most kegyes lesz hozzánk.

Jövő hét közepén hagyhatja el Magyarország területét az árhullám tetőzése, Budapesten pedig szombaton éjjel várható a legmagasabb vízszint.

Video Ezért nem szabad télen teljesen lehúzni a redőnyt éjszakára

A galériánkban megmutatjuk, hogy milyen hírességek jártak rosszul az árvízzel. Havas Henrik olyan helyen él, amit teljesen elzárt a víz.

Varga Viktor otthonát elöntötte a víz, így a kerületi önkormányzat a kialakult helyzet miatt egy rendkívüli döntést hozott.

Leadfotó: TV2

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Február 16-tól vadonatúj részekkel érkezik a Séfek Séfe 7. szériája Ördög Nóra műsorvezetésével.
Lifestyle
Valamiről le kell mondania a Halaknak. Napi horoszkóp.
Sztárok
Meghan Markle nemrég férjével, Harry herceggel együtt dolgoztak egy filmen, melynek stábtagjai, illetve egyes szereplői kendőzetlen vallomást tettek a hercegnéről.
Egészség
Természetesen nem nekünk kell a hősnek lenni, de rengeteget tehetünk azért, hogy az illető ne haljon meg, amíg odaér a segítség.
Utazás
Előfordul, hogy ha hosszú időre hagyja ott valaki az autóját, az ponyvát tesz rá.
Fashion&Beauty
Nincs olyan ruhadarab, amit ne fogadnánk el kitörő örömmel Dua Lipa gardróbjából, az általa nemrég viselt egyik kabátjáért pedig szó szerint élünk-halunk.