Leállt a forgatás Majka és Tóth Gabi balhéja miatt: nem volt köszönet abban, ami a kamerák előtt történt - videó

Javában zajlik a Sztárban sztár leszek! idei évadának castingja, drámából és könnyekből pedig nincs hiány.

Egymásnak feszültek

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

A mestereknek – Tóth Gabinak, Köllő Babettnek, Majkának és Pápai Jocinak – nincs könnyű dolga, hiszen már az előválogatókra érkező több ezer jelentkező feladta nekik a leckét. Mint az az előző évadokból is kiderült, nem mindenki alkalmas a megmérettetésre, de tovább bonyolítja a helyzetet, hogy sokszor a zsűri sem ért egyet mindenben – olykor akár pattanásig is tud feszülni a hangulat közöttük. Persze a tehetségkutató műsoroktól már megszoktuk, hogy a sírás, a sértődés és az elérzékenyülés állandó elemei a shownak, sokszor azonban nem a versenyzők, hanem a zsűri tagjai adnak okot a drámára: a Sztárban sztár leszek! már a harmadik casting adásán van túl, a legutóbbi balhéhoz hasonlóra pedig eddig nem volt példa. Igaz, Tóth Gabi és Majka már korábban is egymásnak feszült az egyik énekes miatt, most viszont még a forgatás is leállt miattuk. Az énekesnő és a rapper ismét az egyik fellépő miatt veszett össze, Majka ugyanis sérelmezte, hogy kolléganője sosem mond le mások javára egy-egy betonbiztos versenyzőről.

Olyan versenyzőt kértem, akit nagyon akartál. Arról nehéz lemondani (…) Én négy ilyenről lemondtam” – fakadt ki a rapper. Szót szó követett, majd egy káromkodásoktól teli veszekedés után Tóth Gabi kivonult a stúdióból, hátrahagyva a fagyos hangulatot.

A forgatás emiatt leállt, a zsűri tagjai pedig percekig vártak az énekesnőre, aki továbbra sem tért vissza. Végül Köllő Babett indult megkeresni őt, s bár Tóth Gabi visszament, a balhé tovább folytatódott. Majka rögtön szóvá tette neki, amiért faképnél hagyta őt a vita közepén, mire az énekesnő könnyekben tört ki - szúrta ki a 24.hu.

Otthagylak, ha azt érzem, hogy belém akarsz beszélni olyat, ami nincs (…) A versenyzők hozzám akarnak jönni, mit csináljak? Rohadtul rosszul esik az, hogy bele akartok engem rángatni egy olyan helyzetbe, mintha én egy erőszakos p*csa lennék, aki nem enged át versenyzőket másoknak, mert ez nem igaz. És ha ezt nem engeded el, akkor kimegyek a stúdióból” – fogalmazta meg érzéseit az előadónő. Ezt követően ismét Köllő Babett próbálta csillapítani a kedélyeket, s mivel úgy látta, kollégái között parttalan vita zajlik, megkérte őket, hogy inkább folytassák tovább a forgatást.

Az énekesnő egy magyar tervezői kreációban lép színpadra a pápa előtt, a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus keretében.

Leadfotó: TV2

Oldalak

Lifestyle
A hét során egyre erősebben érzi a Vízöntő, hogy valakinek meg kell törnie ezt a csendet. Végül valószínűleg ő leszel az. Íme, eheti asztrológiai előrejelzésünk.
Lifestyle
A Bika hajlamos lehet csak a pozitív oldalát látni valakinek vagy valaminek. Olvasd el napi horoszkópodat!
Lifestyle
A statisztikák szerint a házasságok jelentős része válással végződik, ám egy friss kutatás rámutatott az ideális életkorra.
Lifestyle
A nem megfelelően megválasztott mosogatási beállítások jelentősen megdobhatják az áram- és vízszámlát, de még a gépet is károsíthatják.
Home&Design
A fürdőszoba meleg, párás levegője sok szobanövénynek inkább álom, mint rémálom. Mutatunk hat fajtát, amelyek kifejezetten jól érezhetik magukat ebben a különleges környezetben – persze a...
Lifestyle
A Nyilasra egy furcsa álom vagy egy váratlan találkozás mély hatást gyakorolhat - olvasd el napi horoszkópod te is!