Több mentor is távozhat az X-Faktorból, de már megvan az utánpótlás

Újabb sztárpár érkezhet
A Blikk információi szerint már új nevek is felmerültek, hogy kik ülhetnének be idén Gáspár Laci és ByeAlex mellé az X-Faktor mentori székeibe. Istenes Bence és Csobot Adél az Álarcos Énekes című műsorban már bizonyították, milyen jó és szórakoztató dinamika van kettejük között, ráadásul Adél is az X-Faktor 3. szériájában tűnt fel először. Sőt mi több, az ország egyik kedvenc párosa a forgatások alatt ismerkedett meg és szeretett egymásba. Szerintetek jó mentorok lennének az X-Faktorban?
A rapper és kosárlabdázó szerelme szintet léptek kapcsolatukban, Curtis pedig az élet egyéb területeit illetően is boldog napoknak néz elébe.

























