Őrületbe kergette Palik Lászlót ez a játékos, Vágó István a stúdióból is elmenekült volna

A legutóbbi játékos eljutott a 10 millió forintos kérdésig a Legyen Ön is milliomosban, de olyan sokat hezitált, hogy az egész adásidőt lefoglalta.
Palik László már nehezen bírta idegekkel a végén
Magyarországon a „Legyen Ön is milliomos!” című műsor az egyik legismertebb és legkedveltebb kvízes formátum, amelyet először Vágó István vezetett, majd évekkel később Palik László vette át a stafétát több sikertelen próbálkozás után.
Lehet érzékelni, hogy a nézők ki voltak éhezve erre, mert a nézettség továbbra is a csúcson van.
Vágó István mindig is a nyugodt, higgadt, tanárhoz hasonló stílusáról volt ismert. Ennek ellenére előfordult, hogy a sokat gondolkodó, bizonytalankodó játékosok próbára tették a türelmét. Bár sokszor pont nála volt az, hogy visszakérdezett: „Biztosan megjelöli?”, ezzel pedig olykor el tudta bizonytalanítani a játékosokat.
Palik László is nyitottan reagál a játékosok viselkedésére, és ha valaki túl sokat hezitál, vagy láthatóan nem tud dönteni, gyakran humorral, ironikus megjegyzésekkel próbálja oldani a helyzetet.
Most egy olyan játékossal került szembe, akivel nagyon nehéz dolga volt, de mi történt pontosan, azt a galériánkban megmutatjuk!






























