Megtörték a csendet a botrány után: Nagy László és párja először beszéltek a kapcsolatukról

Néhány hónapja bombaként robbant a hír, hogy Nagy László, az ország egyik legismertebb egykori kézilabdázója és Sónyák Szilvi fitness modell egymásba szeretett. A párt őszintén meglepte a nagyfokú érdeklődés, sokáig elzárkóztak attól, hogy kapcsolatukról beszéljenek, mondván, ők csak a boldogságukat szeretnék megélni.

A szerelmesek most megtörték a csendet

Márciusban óriási visszhangja volt annak, hogy Nagy László kézilabdázó és Sónyák Szilvia egy párt alkot, holott a férfi még el sem vált. Legalábbis ezt állította a Bajnokok Ligája-győztes felesége. Most viszont a sportoló megtörte a csendet és elárulta egy interjúban, hogy akkor találkozott új kedvesével, amikor már egyedülálló volt, ráadásul mindent tisztázott a feleségével is.

Video Ezért nem szabad télen teljesen lehúzni a redőnyt éjszakára

„A húszéves házasságom elfáradt, és abból én 2020 decemberében tisztességesen távoztam. Mindent megbeszéltünk, és mindketten elfogadtuk a helyzetet a gyerekem anyjával, Erikával. Szilvivel először januárban találkoztam, amikor már egyedülálló voltam” – öntött korábban tiszta vizet a pohárba a sztársportoló. A szakítás után rengeteg negatív tapasztalata volt, melyek hidegzuhanyként érték, ráadásul ő és új párja is védeni akarták a gyermekeiket, ezért jobbnak látták, ha nem beszélnek a szerelmükről. Most azonban megtörték a csendet és először avatták be a nagyközönséget a kapcsolatuk alakulásába egy őszinte beszélgetésben, ahol betekintést nyújtottak a mindennapjaikba.

Lapozz tovább a részletekért!

Oldalak

Sztárok
Egy több mint négyszáz éves jóslat újra felkavarta a kedélyeket Európában: Nostradamus sorai szerint 2026-ban váratlan uralkodóváltás jöhet, amely akár a brit trónt is érintheti.
Lifestyle
Ritka szerencsés nap elé néz a Vízöntő. Napi horoszkóp.
Sztárok
Úgy tudni, Meghan Markle még idén visszatérhet az Egyesült Királyságba, ha pedig ez megtörténik, Kamilla királyné lesz az egyik, aki ennek hátrányát fogja elszenvedni.
Lifestyle
A legtöbb esetben a paradicsomot jobb külön tárolni, mert felborítja az egyensúlyt.
Fashion&Beauty
Még csak a szezon elején járunk, de már most kirajzolódik az a trend, amely 2026 tavaszán és nyarán finoman, mégis magabiztosan uralja majd a ruhatárunkat. Nem harsány és nem jelmezszerű – épp...
Fashion&Beauty
Ránija jordán királyné a hétvégén Törökországba látogatott, a hivatalos esemény apropóján pedig egy lenyűgözően elegáns kabát mellett tette le a voksát.