Sztárok

Katy Perry végleg szingli lett

Az énekesnő ismét szakított barátjával, John Mayerrel. Katy háza táján mostanában gyanúsan sokszor cserélődnek a férj-jelöltek.

A szakítás oka nem kisebb jelentőségű, mint hogy Katy úgy érezte, John képtelen elköteleződni mellette, - ami valljuk be nem csak a hírességek pasijainál probléma. A júliusban már egyszer elvált énekesnő (ex-férje Russell Brand), nem bírta tovább párja bizonytalanságát, így hát kirakta a szűrét.

Az első randi fotók augusztusban kerültek nyilvánosságra, de kettejük kapcsolata amilyen gyorsan kezdődött, olyan hirtelen el is múlt. Akkor mindketten azt nyilatkozták, csak egy rövid fellángolás volt közöttük, ami tulajdonképpen jót is tett Katy-nek a válása után. Pár hét múlva azonban már hivatalosan is újra együtt jártak, de úgy tűnik mindössze eddig tartott a nagy szerelem – ha volt egyáltalán – John ugyanis nem igazán tudta eldönteni mit akar valójában.

"John folyamatosan csak ígérgette Katy-nek, hogy elkötelezi magát mellette, hogy megváltoznak a dolgok stb., de aztán soha nem történt semmi. Katy pedig annyira bele volt habarodva, hogy minden egyes alkalommal adott egy újabb esélyt neki. John kedvelte Katy-t, ezért ragaszkodott hozzá, de egyszerűen nem passzolt Katy elképzeléseihez. Neki egy olyan pasira van szüksége, aki száz százalékosan mellette áll. Katy-t teljesen megbetegítette, hogy John öt napig teljesen kicserélve állt előtte, rendszeresen felhívta, odafigyelt rá, aztán ismét visszatért minden a régi kerékvágásba. Végül Katy egyszerűen csak annyit mondott neki: Felejtsd el a számomat". – számolt be a fejlemények hátteréről egy ismeretlen forrás.

Nézd meg a szakításukról szóló legújabb videót!

Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Katalin hercegné ismét minden tekintetet magára vont a világ egyik legelőkelőbb társasági eseményén, ahol megjelenése pillanatok alatt bejárta a nemzetközi sajtót.
Lifestyle
Az Ikrek ma rájöhet, hogy nem minden választ kell azonnal megtalálnia. A csend és a megfigyelés most többet mondhat számára, mint a szavak.
Sztárok
Katalin hercegné és Vilmos herceg között máig óriási a szerelem, ezt pedig a minap maga a leendő királyné támasztotta alá, ugyanis egy olyan ikonikus darab mellett döntött, mellyel egyértelműen a...
Egészség
A zöldségekben is van olyan kategória, amiktől könnyen felszaladhatnak ránd a plusz kilók.
Lifestyle
A magyar háztartások többségében ott lapul az a csodálatos négyoldalú sajtreszelő.
Fashion&Beauty
Helen Mirren és férje, Taylor Hackford ritkán mutatkoznak együtt nyilvános eseményeken, ám legutóbbi vörös szőnyeges megjelenésükkel azonnal magukra vonták a tekinteteket.