Gyász - Elhunyt Székhelyi József

Beteg volt
"2017 novemberében érkezett a szörnyű hír, hogy a színész rákos, majd a kezelések ellenére áttétek alakultak ki nála, így júniusban átesett egy, a gerincét érintő beavatkozáson. Később kiderült, a roppant megterhelő operációt megismétlik, hiszen maradt még eltávolítandó áttét. Székhelyi hősiesen viselte a kínokat, de lapunknak elárulta, érzi, hogy egyre fogy az ereje, hiszen a fájdalmait semmivel sem tudja csillapítani, de akkor azt mondta: igyekszik túllendülni a nehezén családja és a saját érdekében" - írja a Blikk.
2017-ben daganatos betegséget diagnozstizáltak nála, kemoterápiás kezelésekre járt. A múlt hónapban pedig gerincoperáción is átesett.
























