Gyász: elhunyt a Beverly Hills 90210 egyik színésze

Évek óta küzdött a gyilkos kórral.
Több mint 30 sorozatban játszott
Három év küzdelem után, 70 éves korában feladta a harcot a gyilkos kórral szemben Marcus Smythe, népszerű amerikai sorozatszínész. 1977 és 2008 között számos szériában szerepelt, feltűnt többek között a Beverly Hills 90210-ben, a Seinfeld-ben, valamit a Ki a főnök? című kasszasikerben. A család közleményéből kiderült, hogy a színész súlyos agydaganattal küzdött, az utolsó perceit pedig szerettei körében tölthette. A hozzátartozók a virágok helyett azt szeretnék, hogy inkább egy jótékonysági szervezetet támogassanak az együttérző rajongók, illetve mindenkit megkértek arra, hogy viseljenek maszkot a kialakult járványhelyzetben, mert a veszély valós.
Az őszi előadásait le is kellett mondania a Vígszínházban.




























