Diana hercegnő utolsó megbánása: Vilmos és Harry kapcsán vallotta be legnagyobb hibáját nemsokkal a halála előtt

Tíz nappal halála előtt Diana hercegné egy csendes nyári beszélgetés során olyan vallomást tett, amely mindennél élesebben mutatja meg, mi foglalkoztatta élete utolsó heteiben.
Csendes megbánás
1997 augusztusában Diana hercegné néhány napra kiszakadt a nyilvánosság figyelméből. Egy nyári utazás során, távol a kameráktól és a protokolltól, olyan beszélgetések zajlottak, amelyekről akkor senki sem tudhatott. Ezek nem a királyi családról szóltak, nem botrányokról és nem is a sajtóról – hanem arról, hogyan élte meg Diana a múltbeli döntéseit, és milyen súlyt hordozott magában élete utolsó időszakában.
A hercegné már túl volt azon az interjún, amely világszerte újradefiniálta a róla alkotott képet, és amelynek hatásai jóval mélyebbre nyúltak, mint azt akkor bárki sejtette. A következmények nemcsak őt érintették, hanem azokat is, akik a legközelebb álltak hozzá. Az elmúlt évek vizsgálatai és tanúvallomásai fokozatosan rajzolták ki, milyen körülmények között született meg az a döntés, és milyen láncreakciót indított el.
A galériában feltárjuk, mi hangzott el azon a nyáron, hogyan vezetett mindez későbbi felismerésekhez!
Lead: Anwar Hussein/Getty Images
Forrás: People



























