Kórházba került a legendás magyar zenész, amputálni kellett a lábát

30 éve jó barátok
Demeter György régi barátságot ápol Keresztes Ildikó énekesnővel is, aki a nehéz pillanatokban végig kollégája mellett volt, és a zenész hogylétéről is nyilatkozott a Ripostnak: „Úgy tudom, addig kell neki a kerekesszék, míg nem készül számára egy műláb, hiszen ő járni szeretne, zenélni, ahogy korábban" - mondta Keresztes Ildikó, aki három évtizede ápol baráti kapcsolatot a zenésszel. 1985-ben, 35 esztendővel ezelőtt dolgoztak együtt először, amikor Demeter megalapította a Pick-Nick nevű zenekarát, melyet később Rózsaszín Bombázókra kereszteltek át. 1988-ban Siófok város különdíját is elnyerték az Interpop fesztiválon. Ildikó őszintén aggódott a látogatása miatt, de Demeter humorának köszönhetően hamar feloldódott.
























