Szívfacsaró, mit üzent elhidegült fiának David Beckham

Lehet ez az első lépés a békülés felé?
Nos, hiába terjednek hetek óta a pletykák a Beckham család feszültségeiről, David idén apák napja alkalmából megható, nyilvános üzenettel fordult elhidegült fia felé: az egykori futballsztár az Instagram-oldalán osztott meg több tartalmat is, és minden gyermekének szentelt külön-külön posztot, melyből Brooklyn sem hiányozhatott. Egy régi közös fényképet töltött fel kettejükről az Instagram Storyjába, a képaláírásban pedig mindössze ennyi állt: „Szeretlek, @brooklynbeckham” – írta, egy fehér szívvel kiegészítve. Egy másik bejegyzésben pedig arról elmélkedett, mennyire fontos számára az apaság. A következőképpen fogalmazott: „A legfontosabb és legkedvesebb szerepem az életben, hogy apa lehetek… Nagyon büszke vagyok rátok, és ahogy apu (bocs srácok) nap mint nap mondja nektek: mindig itt leszek számotokra, bármi is történjen”. Sőt, David külön köszönetet mondott Victoriának is, amiért társa volt a gyermeknevelésben: „Köszönöm neked, hogy a legfontosabb részt te végezted, és hogy apává tettél… Nincs ennél nagyobb ajándék az életben. Boldog apák napját nekem – imádlak titeket, gyerekeim, jobban, mint azt el tudnátok képzelni.” Már csak az a kérdés, David közeledésének sikerül-e valamelyest oldani a fagyos viszonyon…
Leadfotó: Dave J Hogan/Dave J Hogan/Getty Images
Forrás: HELLO! Magazine
























