Cameron Diaz egyedül akar megöregedni?

A színésznő elutasít minden olyan feltételezést, miszerint férjhez szeretne már menni, azt mondja, jól érzi magát a bőrében és ehhez nincs szüksége senki másra.
Cameron Diaz bár nemrég ünnepelte 40. születésnapját, egyáltalán nem érzi úgy, hogy pánikszerűen férjet kellene találnia. A színésznő eddigi listáján bár ott van Justin Timberlake és a híres baseball játékos, Alex Rodriguez is, egyikükkel sem szeretett volna családot alapítani: "A házasság egyszerűen nem olyasmi, amiért odáig lettem volna. Egyáltalán nem akartam férjhez menni sem a 20-as, sem pedig a 30-as éveimben" - mesélte az Esquire magazinnak.
Az a bizonyos biológiai vekker azonban neki is ketyeg, Cameron természetesen szeretne majd gyermeket, bár nem tartja feltétlenül fontosnak, hogy a sajátja legyen: "Nem szükséges, hogy mindenáron saját húsom és vérem legyen. Ha másként lesz, hát másként lesz. Ettől függetlenül persze még simán szülhetek is, egyáltalán nem vagyok túl öreg hozzá" - tette hozzá a sztár.
A színésznő egyébként kirobbanó formában van, a legutóbb róla készült fotósorozat is ezt bizonyítja. Diaz az utóbbi időben boldogabbnak érzi magát, mint valaha, s ez nyilatkozataiban is tükröződik: "Az elégedettség ott kezdődik, ha az ember megbékél az életével, és nem pedig azon dühöng, hogy mi nem jött össze az előre megálmodott kis kívánságlistájáról."
Nézd meg, hogyan sztriptízelt Cameron Diaz a Charlie angyalai című filmben!
























