ByeAlex őszintén elmondta, miért nem posztol barátnőjével közös fotót

A lány civil szeretne maradni
"Már két hónapja? Tényleg? Nincs konkrét ok, minden rendben, de a barátnőm civil maradna, és ezt tiszteletben tartom. Sőt, támogatom is, mert látom, hogy a nyilvánosság vállalása mit tud okozni két ember párkapcsolatában" - szögezte le a híresség, aki arról is beszélt, hogy május 4-én a Nagy-Szín-Pad című tehetségmutatón méretteti meg magát zenekarával, a Sleppel.
Nagyon boldog, hogy újra együtt dolgozhat a stábbal.
























