Nahát! Balázs Klári és Korda Gyuri bácsi már 100 éve állnak a színpadon

60+40
Korda György 60, bájos arája, Balázs Klári pedig immár 40 éve van a pályán. Kisebb-nagyobb megszakításokkal ugyan, de folyamatosan aktívak, amit mi sem bizonyít jobban, minthogy a mai napig koncerteznek. A közös jubileumra, a 100. évre egy nagyon különleges meglepetéssel készülnek a rajongóiknak: november 18-án, az Erkel Színházban duplakoncerttel, ígéretük szerint a szokásosnál is nagyobb szabású show-val kedveskednek.
„Ketten együtt összeadva 100 éve éneklünk a színpadon, és úgy éreztük, hogy ezt muszáj megünnepelnünk. A kerek évfordulón szeretnénk a rajongóinkat is megajándékozni, hiszen egy ilyen hosszú pályafutás nagyon ritka. Különleges élménnyel szeretnénk gazdagítani a nézőinket. Táncosokkal és nagyzenekarral fogunk fellépni, így pedig ritkán látnak minket manapság. Ezenfelül rengeteg kis videóklippel készülünk. Olyanokkal, amelyek a múltat és a jelent fogják összekötni, tehát egyfajta időutazásban is része lesz a rajongóinknak”
– mondta Balázs Klári, aki Gyuri bácsival karöltve, a Sláger Híradó ma esti adásában számos kulisszatitkot megoszt a házigazdával, Bencze Attilával a tervezett dupla fellépésükről, de a szívüknek oly’ kedves kollégákkal közös anekdotákról, valamint a karrierjük nagy válaszútjairól is mesélnek. Többek között arról is, hogy az énekesnő kezdetben az opera és a komolyzene felé kacsingatott.
























