Sztárok

Az amerikai elnök lányai Beyoncé-val buliztak

Jay-Z felesége a hétvégén tért vissza a színpadra, miután januárban világra hozta első gyermekét. Beyoncé ismét a régi formáját hozta, amiről Barack Obama lányai is meggyőződhettek.

A világhírű énekesnő a hétvégén Atlantic City-ben lépett fel, ahova három nagyon különleges rajongója is követte. Beyoncé köztudottan Barack Obama egyik támogatója, így nem túl meglepő, hogy Michelle Obama és két lánya, Sasha és Malia is elmentek a koncertre.

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

A testőrök természetesen azonnal a színpad mögé kísérték az elnök családját, ahol egy fehér függönnyel próbálták védeni a magánszférájukat. Sasha, Malia és Michelle így nézték végig kedvenc énekesnőjük fellépését.

Amióta Beyoncé támogatja MIchelle Obama Let’s Move kampányát, azóta az elnök felesége teljesen odavan az énekesnőért. A People magazinnak adott interjújában a következőket mondta a világsztárról: „Ha választhatnék, hogy milyen adottsággal rendelkezzek, akkor Beyoncé lennék. Legszívesebben egy káprázatos énekesnő lennék.”

Következzen két videó a Revel elnevezésű koncertsorozat előkészületeiről és a Single Ladies előadása:

Part 2:

Single Ladies:

Oldalak

Sztárok
Sztárok
A brit királyi családban újabb fordulat borzolja a kedélyeket, miután Harry herceg egy váratlan lépéssel teljesen új irányba terelte a régóta húzódó ügyét. A döntés állítólag a palotát is meglepte,...
Lifestyle
A Nyilasnál egy utazással, tanulással vagy új lehetőséggel kapcsolatos terv most sokkal reálisabbnak tűnhet, mint korábban.
Lifestyle
Egyre többen engedik el a fantáziájukat, és mást is tesznek a víz mellé a jégkockatartóba.
Lifestyle
Sokan időről időre visszagörgetnek régi üzenetváltásaikhoz, de kevesen gondolnak bele, miért teszik ezt valójában. Pszichológusok szerint ez a szokás nem egyszerű nosztalgiázás, hanem fontos dolgot...
Lifestyle
A modern csillagászat próbálja egyszerre feltárni a galaxis fizikai szerkezetét és azokat a feltételeket, amelyek meghatározzák, hol lehet élet a Tejútrendszerben.
Sztárok
A mindig csodás Alexandra Daddario ott volt a lelátón, és Angliának szurkolt a foci-vb-n.