Rá sem lehet ismerni: teljesen átalakult a V-tech egykori énekese, Kefir - Videó

Az énekes állítása szerint felszedett néhány kilót!
Minden tini álma
A V-tech együttes még 1998-ban mutatta meg magát és valószínűleg ezzel egyidőben az összes tinilány kegyét elnyerték, ugyanis a hihetetlenül sikeres magyar, könnyűzenei popformáció poszterei minden rajongó falán ott tündököltek. '99-ben pikk-pakk aranylemezt csináltak albumukból, nem sokkal később pedig jött a platina, így joggal mondhatjuk, hogy akkoriban szinte bálványozták őket - főként a nők. 2005-ben azonban a tagoknak elváltak útjaik, így Kefir szólóban folytatta, míg Szamóca új bandát alapított.
Lapozz a részletekért!
Teljes átváltozás
Kefir nem igazán tűnt el a köztudatból, ám debütálása óta hatalmas változásokon ment keresztül. Az egykori szőke, melírozott hajú vékony srác ma már érett férfi lett, aki utóbb arról mesélt Szulák Andrea műsorában, hogy nem igazán elégedett a külsejével. Pontosabban az egyik személyes kérdésre adott válaszából ez derült ki. Az énekes azt mondja, hogy úgy érzi eléggé meghízott, hiszen elérte a 100 kilót, ám Andi mókás válaszával igyekezett megnyugtatni Kefirt. Lapozz a videóért!
Lapozz a cikk folytatásáért!
Hiú férfi volt
Kefir azt mesélte Szulák Andrea, Nyugi köztünk marad című műsorában, hogy nagyon hiú volt mindaddig, amíg szerinte jól nézett ki, mert úgy véli, hogy elhízott, mire Andi erre azt replikázta, hogy: "Tudod jól, hogy egy férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz". A beszélgetésből az is kiderült, hogy Kefir pont 100 kiló és ez neki egyáltalán nem tetszik, de ennek ellenére igyekszik odafigyelni mindig az öltözködésre és a megjelenésére. A műsor másik vendége a mulatós énekes, Jolly is megnyugtatta Kefirt, hogy meg sem látszik rajta a felszedett felesleg. A videót itt nézheted meg:
Megdöbbentő döntés: a saját lábára áll a házaspár!




























