A Família Kft. színésze úgy érezte, nincs már rá szükség

Ettől is félt
Az igazgató arról is beszélt a lapnak, hogy milyen félelmek gyötörték Ádám Tamást halála előtt.
"Félt, hogy nem tudja majd segíteni a családját, illetve arra is kitért, hogy amíg aktív volt, nem épített ki megfelelő kapcsolati tőkét, amit már megbánt. Szóba került, hogy ha tudok, segítsek neki munkát találni, ám erre már nem kerülhetett sor (....). Nagyon elkeserít a halála, csupa szív, különleges és tehetséges ember volt, akivel mindig remekül lehetett együtt dolgozni, és jó volt a barátjának lenni"
- mondta az újságnak Szögi Csaba.
























