A 7-es szám fogságában tölti napjait a gyönyörű énekesnő!

7 év, 7 lemez, 7 ország, 7 város, 7 nap - és egy Boeing 777-es. November 14-én elstartolt Rihanna legújabb, „777 Tour” elnevezésű különleges koncertsorozata. A turné a dögös hetes jegyében szerveződött, és ha minden igaz, ebbe még Crhis Brown sem kavarhat bele.
Rihanna ezzel az exkluzív fellépéssorozattal szeretné megünnepelni új lemezének érkezését, mely éppen a hetedik az énekesnő pályafutása alatt. Bár mostanában csak az expasijával, Chris Brownnal kapcsolatos balhékról szóltak a híradások, azért jó tudni, hogy Ririnek vannak még tervei, ambíciói.
A fellépéssorozat ugyan csak egy hétig tart, de minden egyes nap más-más helyszínen láthatjuk Rihannát. A turné alatt 82 ország 150 újságírója és néhány lelkes rajongó kísérik majd az énekesnőt, akikkel tegnap szállt fel egy különgépre. Feszített lesz a menet, de az biztos, hogy hatalmas buliban lesz részük azoknak, akik eljutnak az egyes helyszínekre. Az állomások pedig a következők:
November 14. Mexico City
November 15. Toronto
November 16. Stockholm
November 17. Párizs
November 18. Berlin
November 19. London
November 20. New York
A rendhagyó turné apropója a november 19-én megjelenő Unapologetic című album, melynek beharangozó kislemeze, a "Diamonds" már világszerte sikert aratott. A 250 dolláros deluxe verzióhoz jár egy kézírásos üzenet az énekestől, póló, gyémánt karkötő, pendrive, valamint egy Rihanna stílusváltozásait bemutató kiadvány. Az ötvenezer forintos kislemezből egyébként készítettek egy pénztárca kímélőbb verziót is, kicsit lightosabb extrákkal.
Kép: ryanseacrest.com



























