Meghalt egy négytagú család, miután görögdinnyét ettek

Egy fiatal család, egy nő, egy férfi és két lányuk halt meg, miután feltehetően szennyezett ételt fogyasztottak.
Családi vacsora
Az indiai média jelentései szerint a család egy 40 éves férfiból, 35 éves feleségéből és két lányukból, 16 és 13 évesekből állt. A mumbai rendőrség szerint a tragédia a hétvégén történt az indiai metropoliszban. A Pydhonie kerületből származó négytagú család szombat este gyűlt össze vacsorára a rokonokkal. Többek között egy biryani nevű fűszeres rizses ételt is felszolgáltak. Amikor a család hazaért, desszertként még görögdinnyét is ettek a Gulf News Asia híre szerint. Másnap reggel már mindnyájan rosszul voltak, hasmenésük volt, hánytak. Kezdetben a háziorvos kezdte kezelni őket, de mivel állapotuk gyorsan romlott, kórházba szállították őket. A kisebbik lány délelőtt negyed 11 körül halt meg, majd az anyja, és a testvére is. Az apjuk este fél 11 körül.
























