A tudta nélkül szülte meg egy másik férfi gyermekét az anya: Ami ezután történik, megolvasztja a szíveket

Szívszorító döntés
A biológiai szülők felkutatása után egy rendkívül viharos és lelkileg megterhelő időszak vette kezdetét a családok életében. Tiffany és Steven erkölcsi kötelességüknek érezték, hogy újra egyesítsék a picit a vér szerinti rokonaival, ugyanakkor a terhesség kilenc hónapja és a születés óta eltelt idő alatt elszakíthatatlan, szoros szeretetkapcsolatot alakítottak ki a kislánnyal. „Csak egy dolog olyan biztos ma, mint a lányunk születésének napján: Örökké szeretni fogjuk ezt a gyermeket, és a szülei leszünk” – nyilatkozta a házaspár áprilisban a Daily Mail beszámolója szerint. A bonyolult jogi és emberi helyzetet végül nem egy hosszas, sárdobáló pereskedéssel, hanem a legteljesebb szeretetben és egyetértésben rendezték a bíróságon.
A felek között egy egyedülálló, „közösen megfogalmazott felügyeleti megállapodás” született meg, amely kimondja, hogy Tiffany és Steven továbbra is gyakorolhatják a lányuk állandó felügyeleti jogát, így a kislány velük maradhat, miközben a biológiai szülők is a mindennapjaik részeivé válnak. Az Orlando Sentinel cikke szerint az ügyben eljáró Margaret Schreiber bíró is meghatódva zárta le a tárgyalást, kiemelve: „Örülök, hogy a felek megállapodásra jutottak, miközben a gyermek még viszonylag fiatal.” A két család összefogott Shea boldogságáért.


























