10 dolog, amit elkerülhetetlenül megbánsz a 30-as éveidben

9. Nem utazok eleget
A világ a lábaid előtt hever, és te inkább azon keseregsz, hogy nem utazol eleget? Nos, ez nagyon nagy hiba. Ne fogd vissza magad, mert minél idősebb leszel, annál nehezebb lesz időt szakítani a Föld felfedezésére. Ebben a cikkben összeszedtük, hogy melyek azok a helyek, amiket látnod kell - olvasd el a listát, és már rohansz is a hátizsákodért!
10. Túl sokat foglalkozok azzal, mit gondolnak rólam mások
Úgy tűnik, ez általános jellemzője az emberei fajnak, de a 30-as években még fokozottabban igaz, hogy sokat foglalkozol azzal, mit gondolnak rólad mások. Nem könnyű függetleníteni magad a külvilág véleményétől, de hidd el, te jársz jobban, ha kínkeservesen elsajátítod ezt a képességet. Ne bánkódj rajta, hanem felejts el ezen agyalni!
9 változás, amit minden nő megtapasztal 30 után
Ezt a kimeríthetetlen témát örökítette meg egy remek humorral megáldott grafikus. A képeken olyan mindennapi szituációk jelennek meg, amikből világosan látszik, hogyan formálódik át az életünk, az ízlésünk, a kedvenc időtöltésünk, a külsőnk és minden más. Nálunk nagyon betalált - nézd meg te is!
























