Home&Design

Túráznál a hétvégén? Ezek Magyarország leggyönyörűbb kilátói

Pár óra alatt elérhetőek, és maximálisan lenyűgöz majd a látvány, ami fogad. Tuti úticél tippek hétvégére!

Nem a megszokott úticélok

Video A Hegyi doktor Magyarországon: Interjú Hans Sigl-el

Nem sok választásunk maradt, ha hétvégi programokon törjük a fejünket. Az országot elhagyni kis híján lehetetlen, aki ezen töri a fejét, annak a lehetőségei igen limitáltak, és persze borsos összegekbe kerülne. Így marad a belföldi turizmus, amelyből a balatoni fürdés az időjárásra való tekintettel szintén kiesik. Mégis van egy szuper tippünk, amely igen kevés figyelmet kap, mégis biztos, hogy ezeken a helyeken még nem jártál ezerszer, sőt, nagy valószínűséggel még nem hallottál róluk. Szeretnél friss levegőt szívni és közben gyönyörködni az építészeti látványosságokban? Magyarországon számtalan kilátó van, amely már pusztán kinézete, nem csupán funkciója miatt megér egy kirándulást. Figyelem, lenyűgöző látvány következik!

Leadfotó: instagram.com/nemethleventefoto

Oldalak

Home&Design
Sztárok
Katalin hercegné isteni stílusa folyamatosan formálódik, így nem csoda, hogy Vilmos herceg felesége idővel megvált néhány, egykor nagyon kedvelt darabjától.
Sztárok
A 80-as évek ikonikus sztárja, Beverly D’Angelo, most is képes meglepni a rajongókat: a legutóbbi Los Angeles-i bevásárlóútján olyan megjelenéssel tűnt fel, hogy sokan első pillantásra fel sem...
Lifestyle
Az állandó kísérőnkön, a Holdon olykor titokzatos fényvillanások jelennek meg. A tudósok sokszor ellentmondanak egymásnak, hogy ezt mi okozhatja.
Lifestyle
Bár a reklámok világától sokszor elkülönítjük a filmeket és sorozatokat, valójában a vászon és a képernyő régóta a marketing egyik legerősebb terepe.
Sztárok
Ma, majdnem egy évtizeddel a megismerkedésük után, Harry és Meghan története – a botrányaik ellenére – még mindig tartogatnak izgalmas részleteket a rajongók számára.
Lifestyle
A többség már igyekszik készülni az ünnepekre a bevásárlással, így bevetik a fagyasztót, ahova kerül hal, valamint hús is.