Lassan legyőzzük a koronavírust, ám újabb halálos kór leselkedik az emberiségre

Új járványgóc
2020 nem az az év lesz, melyre szívesen emlékszünk majd vissza - a tízes évek utolsó esztendeje nem is alakulhatna ennél rémesebben. A világ lassacskán kilábalhat a koronavírus-járványból, ám nem igazán juthatunk lélegzethez, ugyanis újra terjed az ebola is. A Kongói Demokratikus Köztársaságban nemrégiben új ebolajárványgóc képződött. "Megerősíthetem, hogy van egy új ebolajárványgócunk Mbandakában" - mondta Eteni Longondo egészségügyi miniszter. "Nagyon gyorsan küldjük oda az oltóanyagot és gyógyszert" - tette hozzá.


























