Sztárok

Udo szerelme is volt A klinika gyönyörű dajkája: Ma fel sem ismered a színésznőt

A klinika egykori sztárja, Anja Kruse ma is aktívan játszik, külsője azonban az évtizedek során teljesen megváltozott.

Video Itt a nagy 2026-os szerelmi horoszkóp: érzelmi áttörések éve jön

Sikersztori

A 80-as évek közepén indult, majd a 90-es évek elején Magyarországot is elképesztő sikerrel meghódító német kórházsorozat, A klinika nézők millióit szegezte a képernyők elé a Fekete-erdőben játszódó magával ragadó történeteivel. A produkció főszereplői, mint a Brinkmann professzort alakító Klausjürgen Wussow vagy a sármos fiát, Udo doktort megformáló Sascha Hehn egy csapásra az ország kedvenceivé váltak. A történet során több felejthetetlen női karakter is felbukkant, köztük a gyönyörű Claudia Schubert, aki a Brinkmann családnál vállalt munkát mint gyermekgondozó és dajka. A karaktert megformáló Anja Kruse nemcsak a nézők tekintetét vonzotta magára, hanem a sorozatbéli szívtipró, Udo Brinkmann szívét is azonnal megmozdította. Az akkoriban feltűnő színésznő megjelenése tökéletesen illeszkedett a nyolcvanas évek ikonikus divatjához: dús, göndörödő fürtjeivel, erősen hangsúlyozott, sötéttel keretezett szemeivel és a korszakra annyira jellemző, pufi ujjú ruháival igazi stílusikonnak számított a televízióban. A sorozatban megismert ragyogó külsejéhez képest azonban a mai napra annyira átalakult a stílusa és a frizurája, hogy ha szembejönne az utcán, sokan valószínűleg elsőre fel sem ismernék a közkedvelt klasszikus sorozat egykori szépségét.

Lapozz a folytatásért!

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Hazánk egyik legismertebb sztárpárja, Járai Máté és Járai Kíra évtizedek óta teljesen új fénytörésbe helyezi mindazt, amit a hagyományos házasságról, a hűségről és a kompromisszumokról gondolunk.
Lifestyle
Kellemetlen szagok és lassan lefolyó víz a konyhában vagy a fürdőben? Ne hívjon méregdrága szakembert, mert a megoldás már ott lapul a konyhaszekrényben!
Lifestyle
Egy 66 éves budapesti férfinél igazolták a nyugat-nílusi lázat. A vizsgálat szerint nem külföldön, hanem Magyarországon fertőződhetett meg.
Fashion&Beauty
Diana hercegné nemcsak elegáns estélyi ruháival és ikonikus kosztümjeivel írta be magát a divattörténelembe: a hétköznapi öltözékei legalább akkora hatással voltak a női divatra. Ősszel különösen...
Lifestyle
Egy új tanulmány rávilágított arra, hogy elképesztően megváltozik az agyad, minél tovább vagy párkapcsolatban. Cikkünkből megtudhatod, mire számíthatsz a hónapok vagy éppen az évek során!
Lifestyle
Lecsap a nyári hőségre a hidegfront: viharos széllel, jégesővel és heves zivatarokkal érkezik a fordulat, amely hét déli vármegyét érint a legsúlyosabban.