Lifestyle

Jönnek az ünnepek! Már áll az Ország Karácsonyfája Budapesten

A Kossuth téren lesz az óriási ezüstfenyő.

Putnokról jön

Video Kulisszatitkok Solti Ádámtól: Őszintén beszélt a munkáról és a magánéletről

Szerdán állítják fel a budapesti Kossuth téren az Ország Karácsonyfáját, és kezdik meg a feldíszítését. Az idén a putnoki Kováts Géza Sándorné felajánlásából érkezett a mintegy 18-20 méter magas, 65 centiméteres törzsátmérőjű, 5-7 tonnás ezüstfenyő.
A fenyőfa a katasztrófavédelem szakembereinek, a honvédség és a rendőrség munkatársainak közreműködésével érkezett meg a Kossuth térre, majd ezt követően díszítik fel.

Még nincs vége, lapozz!

Oldalak

Lifestyle
Lifestyle
Egy 17 éves laptopra sikerült feltenni a Windows 11-et, amin tökéletesen működött is.
Sztárok
Magyar idő szerint hétfő hajnalban adták át 83. Golden Globe-gála díjait, azonban történt valami, ami miatt rengetegen kiakadtak.
Utazás
Rengeteg helyen esik az ónos eső az országban, és sokszor fogunk lefagyott járdával találkozni.
Utazás
A Liszt Ferenc repülőtér kedd délelőtt óta átmenetileg nem indít és nem is fogad járatokat, mégpedig az ónos eső és az extrém jegedesés miatt.
Sztárok
Az 53 esztendős Pásztor Anna korábban is megnyerő őszinteséggel vallott mentális jellegű nehézségeiről, most viszont hosszú hallgatás után ismét e kényes témáról vallott.
Utazás
Extrém időjárási körülmények között vezetni sosem életbiztosítás, de van néhány alapszabály, melynek betartásával minimálisra csökkentheted a kockázatot.