Sztárok

Diana hercegnő fiai elárulták, mit éreztek, amikor anyjuk meghalt

Még soha nem beszéltek erről ennyire nyíltan.

20 éve hunyt el a szívek királynője

Augusztus 31-én lesz Diana hercegnő halálának 20. évfordulója, ebből az alkalomból pedig számtalan műsorral készülnek a brit televíziós csatornák. Az egyik ezek közül a BBC Diana: 7 Days című dokumentumfilje, amelyben az elhunyt hercegnő fiai is megszólalnak. Elmondják például, mi volt az első reakciójuk miután közölték velük, imádott édesanyjuk nincs többé.

"Az egyik legnehezebb dolog egy szülő számára, amikor el kell mondania a gyermekeinek, hogy a másik szülőjük meghalt. (...) Ott volt nekünk (Károly herceg - a szerk.) egyedül a kettő helyett is, hiszen csak ő maradt, megtett mindent, hogy megvédjen bennünket és vigyázzon ránk. Nagyon nehéz volt neki, hiszen ugyanazon a gyászidőszakon ment keresztül, mint mi" - mondta Harry herceg, aki hozzátette, először nem hitte el, amit hall és a gyász érzése is később jött.

Video Tabuk nélkül az anyaságról: magyar sztáranyukák őszintén meséltek arról, mi változott meg örökre az életükben

"Nagyon összezavarodtam. Teljesen eltompultam. Folyamatosan azt kérdeztem magamtól, miért én, mi rosszat tettem, amiért ezt érdemeltem" - mondta ugyanerről Vilmos herceg.

Elton John, Diana hercegnő barátja énekelt a temetésén:

Lapozz, cikkünk a következő oldalon folytatódik!

Fotó: dailymail.com

Oldalak

Sztárok
Lifestyle
A Nyilasnál egy utazással, tanulással vagy új lehetőséggel kapcsolatos terv most sokkal reálisabbnak tűnhet, mint korábban.
Lifestyle
Egyre többen engedik el a fantáziájukat, és mást is tesznek a víz mellé a jégkockatartóba.
Lifestyle
Sokan időről időre visszagörgetnek régi üzenetváltásaikhoz, de kevesen gondolnak bele, miért teszik ezt valójában. Pszichológusok szerint ez a szokás nem egyszerű nosztalgiázás, hanem fontos dolgot...
Lifestyle
A modern csillagászat próbálja egyszerre feltárni a galaxis fizikai szerkezetét és azokat a feltételeket, amelyek meghatározzák, hol lehet élet a Tejútrendszerben.
Sztárok
A mindig csodás Alexandra Daddario ott volt a lelátón, és Angliának szurkolt a foci-vb-n.
Lifestyle
Vannak szobák, amiket csak ventilátorral tudunk hűteni a klíma helyett, azonban nem mindegy, hogyan.