Sztárok

Ma ünnepli 44. szülinapját a telenovellák királynője - Káprázatosan szép a színésznő

Mi lenne az unalmas hétköznap délutánokkal a latin-amerikai és mexikói telenovellák nélkül, melyek közül az egyik legsikeresebb talán a Marimar volt, ami a két főszereplőnek, Thalíának és Eduardo Capetillónak is köszönhető. Az 1994-es sorozatot hazánkban csupán 1999-ben vetítették, aminek immár több mint 15 éve... Míg a pontos történetet ma már nem igen tudnánk elmesélni, addig egy valakire mindig emlékezni fogunk, méghozzá a gyönyörű Thalíára, aki az idő múlásával csak egyre szebb lett. Győződj meg róla te is!

Fantasztikusan néz ki a 44 éves sztár

Sztárokkal pózolva

Fotók: Facebook
Video Szem nem maradt szárazon: 10 éves a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány

Oldalak

Sztárok
Sztárok
Újabb elképesztő fordulatot vett a színházi botrány, Molnár Áron friss posztjában kemény pénzügyi kérdéseket szegezett a hatalomnak.
Sztárok
Egy ritka bürokratikus baki miatt különleges név került a dán királyné hivatalos akkreditációs kártyájára egy németországi lovasversenyen.
Utazás
Felejtsd el a kompromisszumokat, és fedezd fel a világot a saját tempódban: a népszerű utazási platform megnevezte a legmenőbb városokat!
Egészség
A Semmelweis Egyetem szakértője eloszlatta a tévhiteket: a kenyér önmagában nem hizlal, sőt, rendkívül fontos tápanyagforrás. És azt is elmondta, mit és hogyan fogyasszunk.
Sztárok
Szeptember első hétvégéjén duplázással startol el az X-Faktor 2026-os évada az RTL-en és az RTL+ Premiumon. A Femcafe.hu megmutat minden részletet.
Sztárok
Tragikus hirtelenséggel, 36 évesen elhunyt a népszerű színésznő, akinek májusi, megrázó vallomása most elárasztotta a közösségi médiát.